Про нас

about

ТОВ «Поділля-залізобетон» — є провідним виробником залізобетонних конструкцій регіону!

ТОВ «Поділля-залізобетон» — є одним із найбільших виробників залізобетонних конструкцій на ринку промислового та житлового будівництва Вінницького регіону.

Обсяг виробництва збірного залізобетону щороку становить близько 30 тис. м3, неармованого бетону — 5 тис. м3, товарних бетонів та розчинів — 25 тис. м3. Сьогодні на підприємстві працюють близько 200 чоловік і випускається понад 500 видів бетонних та залізобетонних виробів.архітектурній концепції.

ТОВ «Поділля-залізобетон» прононує різноманітні залізобетонні вироби: панелі перекриття, плити, колони, кільця, арматуру, фундаментні блоки.

Виробничі потужності та ефективна організаційно-управлінська структура заводу дозволяють вчасно реагувати на зростання попиту на динамічно зростаючому ринку житлового та промислового будівництва.

about

Підприємство має власний кар’єр гранітної продукції неподалік м.Вінниця. Малинівське родовище гранітів забезпечує не тільки потреби нашого заводу якісною продукцією, але й потреби найвибагливіших замовників.

Вся продукція випускається на підставі діючих ДСТУ і ТУ затверджених Держбудом України, повністю відповідають вимогам, що пред’являються до сучасних матеріалів, – висока морозостійкість, екологічна і гігієнічна безпека. Підприємство ретельно стежить за якістю продукції, що випускається. Її надійність, доступність вже оцінили багато наших постійних клієнтів.

На здійснення відповідних видів діяльності ТОВ «Поділля-залізобетон» має сертифікати відповідності «УкрСЕПРО». Продукція підприємства виготовляється з екологічно чистих матеріалів, які перевіряються в атестованій виробничо-вимірювальній лабораторії.

Виробничий процес дозволяє виготовляти вироби по індивідуальних кресленнях замовника. Так, для реконструкції набережної річки Пд. Бугу поруч з кондитерською фабрикою «Рошен» по кресленнях замовника було виготовлено індивідуальні східці для сидінь.

Арматурний цех забезпечує металлокаркасами не лише власне виробництво заводу,але і виготовляє конструкції будь-якої складності під замовлення.

ТОВ «Поділля-залізобетон» — надійний і добросовісний партнер. Команда професіоналів нашого підприємства грамотно проконсультує Вас і допоможе розмістити замовлення. Гнучка система знижок і графік роботи, дозволяє нашим клієнтам отримати залізобетонні вироби на найвигідніших умовах. За згодою замовника готові вироби та конструкції можуть бути доставлені на об’єкт власним автотранспортом. Попит на продукцію достатній. Продукція конкурентоспроможна. Має український ринок збуту.