Щебінь фракційний

Вас може зацікавити
Відсів

Щебінь фракційний

Зробити замовлення

Щебінь -  неорганічний, зернистий, сипучий матеріал із зернами розміром понад 5 мм (за європейськими стандартами - більше 3 мм), одержуваний подрібненням гірських порід, гравію і валунів.

За крупності щебінь поділяють на фракції. Фракція - це максимально допустимий розмір окремо взятого каменю (зерна). Розділяють основні фракції щебеню: 5-10мм, 5-20мм, 10-20мм,  20-40мм, 40-70мм. До супутніх фракціям відносяться: 2-5мм. В окремих випадках знаходять застосування фракції 70-120мм і 120-150мм та камінь бутовий. Бутовий камінь, бут - це будівельний камінь, великі уламки породи з довжиною ребра до 300 мм, одержувані при підриванні покладів суцільних порід. Застосовується для створення підпірних стінок, при зведенні фундаментів, огорож, стін. Відходи від заготівлі бутового каменю подрібнюють і використовують як заповнювач для бетонів. Застосовується в декоративних цілях, для оформлення фонтанів, басейнів, водойм.

Однією з основних характеристик, яку має гранітний щебінь, є його висока міцність. Крім того, щебінь гранітний дуже простий у обробці, має відмінні показники щільності, поглинання рідини та морозостійкості. Поділля-залізобетон пропонує щебінь гранітний, який приємно здивує Вас ціною та якістю.

Доставка

— На склад поштової служби

— Самовивіз

— Доставка кур’єром

Оплата

— Готівкою

— Приват24

— Безготівковий розрахунок

Гарантія

— 14 днів на обмін / повернення

— Від виробника

Поділитись: