Елементи балконів та лоджій

Елементи балконів та лоджій

Зробити замовлення

Балкони, еркери, лоджії, входи і ганки істотно впливають на формування художнього вигляду будівлі. Будучи елементами будівель, вони значно збагачують пластику фасадів, роблять фасади більш виразними, рельєфними. Балкони, лоджії, еркери створюють тіньовий захист приміщень в спекотні сонячні дні, пов'язують будівлю з навколишньою природою і значно підвищують ступінь благоустрою житлових будинків, готелів, дитячих установ і санаторіїв. Раціональність застосування балконів, еркерів і лоджій залежить від кліматичних умов району будівництва, а також від конструктивних особливостей будівлі.

Балконом називається відкрита зверху площадка, з огорожами, винесена з площини зовнішніх стін будівлі. Склад основних елементів балкона: несуча плита, конструкція підлоги, огородження.     Лоджія, на противагу еркеру, врізається в об'єм будинку, займаючи ту частину площі та об'єму, яка могла б входити до складу опалювальних приміщень. У панельних і каркасних будівлях отримали застосування лоджії-балкони (виносні лоджії), що представляють собою балкони, обмежені з боків суцільними несучими або навісними стінами ( «щоки»), а зверху - плитою наступного балкона або покриттям.

Лоджії мають ширину не менше 1,2 м та далі з градацією через 300 мм. Плити перекриттів лоджій змінної товщини - 140-160 мм, що забезпечує необхідний ухил для стоку води. Плити мають вирізи і отвори, що забезпечують їх примикання в різних архітектурно-планувальних ситуаціях.

Еркер уявляє собою винесену з площини фасаду частину житлової кімнати, огороджену з трьох сторін стінами, що мають, як правило, віконні прорізи або суцільне скління. Еркер збільшує житлову площу і розширює зв'язок приміщень з навколишнім середовищем, збільшуючи його краєвид. Еркери влаштовують або на всю висоту будівлі з обпиранням на власні фундаменти, або на один або кілька поверхів з різними видами обпирання. Форма еркера в плані буває трикутної, прямокутної, трапецієподібної, напівкруглої та ін. В будівлях з несучими зовнішніми стінами несуча конструкція еркера складається з консольних плит, поверхових консолей і плит або потужних консолей-кронштейнів.

ТОВ «Поділля-залізобетон» виготовляє залізобетонні балкони, лоджії, еркери які мають різну форму і розміри в плані.  Ми забезпечуємо цими елементами майже усі будівельні майданчики нашого міста, а також маємо замовлення з інших регіонів України.

Доставка

— На склад поштової служби

— Самовивіз

— Доставка кур’єром

Оплата

— Готівкою

— Приват24

— Безготівковий розрахунок

Гарантія

— 14 днів на обмін / повернення

— Від виробника

Поділитись: