Криши каналізації

Криши каналізації

Зробити замовлення

Такі вироби, як кришки для колодязів незмінно користуються високим попитом у населення. Ці вироби застосовуються в колодязних системах у містах  і селах. У містах вони застосовуються для закриття каналізаційних колодязів, за містом же колодязні кришки використовують в основному для захисту колодязів з питною водою від забруднюючих факторів.

Зазвичай кришки для колодязів мають наступне маркування: КЦП 1-10-1, 1-ПП-10-1. При цьому КЦП, ПП - плита перекриття, кришка колодязя, цифра 1 позначає типорозмір кришки, 10 - це діаметр кришки, виражений в дециметрах, наступна цифра 1 - тип несучої здатності колодязної кришки.

Кришки для колодязів - це вироби з отвором для люка. Розрізняють декілька різновидів люків - полімерний, тротуарна і магістральний. Люки повинні, надійно захищати від бруду і пилу колодязні системи перешкоджати випадковому потраплянню в колодязь перехожих. Тому люки для кришок колодязів треба підбирати грунтовно. Під кожен конкретний тип люка випускається кришка для колодязного кільця.

Доставка

— На склад поштової служби

— Самовивіз

— Доставка кур’єром

Оплата

— Готівкою

— Приват24

— Безготівковий розрахунок

Гарантія

— 14 днів на обмін / повернення

— Від виробника

Поділитись: