Опори ЛЕП

Вас може зацікавити
Блоки бетонні
Лотки теплотраси
Плити дорожні

Опори ЛЕП

Зробити замовлення

Стійки залізобетонні попередньо напружені для опор ЛЕП напругою 0,38 кВ і від 6 до 10 кВ включно, призначені для застосування при розрахунковій температурі зовнішнього повітря (середній температурі повітря найбільш холодної п'ятиденки району будівництва) до мінус 55 °С включно, сейсмічністю до 7 балів включно .

Опори ЛЕП застосовуються при будівництві, реконструкції і капітального ремонту високовольтних ліній електропередач.

Стійки позначають марками відповідно до вимог ГОСТ 23 09. Марка складається з буквено-цифрових груп, розділених дефісами.

Перша група містить позначення типу стійки (СВ - стійка вібрована) і її довжину в дециметрах.

У другій групі наводять несучу здатність стійки, яка характеризується величиною розрахункового згинального моменту в кН м. округленої до цілого числа та клас напруженої арматури.

У третю групу включають додаткові характеристики, що відображають особливі умови застосування стійок, тип захисту стійок від корозії, варіанти армування, що позначаються арабськими цифрами і прописними літерами.

Приклади умовного позначення (марки) опори ЛЕП:

Стійка довжиною 9500 мм з розрахунковим згинальним моментом, рівним 19.6 кН м.

СВ 95-20

Купити такі опори можна у нас - наша компанія вже дуже давно займається виробництвом залізобетонних виробів високої якості. В процесі виготовлення тієї чи іншої конструкції фахівці користуються тільки діючими нормативними документами, зокрема, державними стандартами, будівельними нормами і правилами.

Доставка

— На склад поштової служби

— Самовивіз

— Доставка кур’єром

Оплата

— Готівкою

— Приват24

— Безготівковий розрахунок

Гарантія

— 14 днів на обмін / повернення

— Від виробника

Поділитись: