Колони

Вас може зацікавити
Балки
Рігелі

Колони

Зробити замовлення

Ось уже більше століття одним з найпоширеніших елементів будівництва будь-якої будівлі стали залізобетонні колони. Це зовсім не випадково, адже залізобетонна колона виконує роль опорної функції у найрізноманітніших будівельних спорудах  - від простих приватних будівель до складних, багатоярусних стадіонів. Важливо відзначити, що колони ЗБК ефективно застосовуються на будь-якому будівництві - ними не тільки зміцнюються балки, ригелі і лотки, але так само збираються такі складні конструкції, як арки і прогони. І це ще не межа,  на сьогоднішній день залізобетонна колона один з найбільш універсальних будівельних матеріалів. Залізобетонні колони успішно застосовують і в житловому будівництві  підсилюючи ними одноповерхові, промислові, побутові, а також багатоповерхові будівлі.

    ТОВ «Поділля-залізобетон» виготовляє колони, головним чином, з важких бетонів, з дотриманням особливої технології, що підвищує міцність.  Для підвищення міцності колону армують, створюючи арматурний каркас із сталевих стрижнів. Це зовсім не випадково, адже головне призначення залізобетонної колони це рівномірний розподіл навантаження від конструкцій перекриття і посилення міцності і стійкості будівлі. Тому найвища якість - чи не головне технічна вимога до колон.

У свою чергу, головні технічні вимоги до сучасної залізобетонної колони - це величезний показник опору до зовнішнього впливу, який відповідає всім державним стандартам і одночасно відповідає вимогам будівництва, а так само гарантоване відповідність закладеним несучим характеристиками виробів. Але це ще не все - будь-яка колона повинна бути стійкою до сейсмічного впливу і клімату, враховуючи вплив низьких температур, бути герметичною по відношенню до вологи та інших агресивних середовищ.

Доставка

— На склад поштової служби

— Самовивіз

— Доставка кур’єром

Оплата

— Готівкою

— Приват24

— Безготівковий розрахунок

Гарантія

— 14 днів на обмін / повернення

— Від виробника

Поділитись: