Рігелі

Вас може зацікавити
Балки
Колони

Рігелі

Зробити замовлення

Наша компанія пропонує придбати ригелі за найкращою ціною у Вінниці. Дані вироби є одними з ключових елементів споруд, в будівництві яких застосовуються залізобетонні конструкції. Ригель - це прямокутна балка, на яку спираються перекриття, або інші залізобетонні конструкції. Ригелі, ціна яких досить прийнятна, за характеристиками, по навантаженню, розмірам, конструкцією, а також армуванням відповідають усім вимогам ДСТУ.

За перерізом найпоширеніші в будівництві ригелі прямокутні, або Т-подібного перерізу. На залізобетонні ригелі лягає основне навантаження плит з двох сторін. Ці вироби є  елементом горизонтального кріплення для жорсткості колон вертикальних каркасних будинків. Подібні вироби також мають назву «ригелі жорстких поперечин».

Для будівництва великих і складного архітектурного планування будівель, застосовуються збірні ригелі залізобетонні, оскільки вони здатні витримувати величезні навантаження, а також дозволяють зводити каркас необхідної форми і розмірів.

Ригель - важливий елемент при будівництві залізобетонного каркасу, тому вимоги до його виготовлення високі. Вироби нашого виробництва повністю відповідають всім вимогам стандартів, мають наступні переваги:

- високий рівень надійності;

- якісні матеріали для виготовлення;

- довгий термін експлуатації;

- стійкість до перепадів температури, вологи і морозу;

- доступну ціну;

Ригелі залізобетонні, серія яких виготовляється з різними профілями, також застосовуються в інших будівельних роботах. Крім створення опори жорсткості, вироби використовуються для віконних перемичок, або для спорудження бетонних огорож.

На сьогоднішній день, сучасне будівництво будь-якої будівлі неможливо без застосування залізобетонних ригелів. Це оптимальне рішення для зведення міцних, надійних і стійких залізобетонних конструкцій.

Доставка

— На склад поштової служби

— Самовивіз

— Доставка кур’єром

Оплата

— Готівкою

— Приват24

— Безготівковий розрахунок

Гарантія

— 14 днів на обмін / повернення

— Від виробника

Поділитись: